گفتگو مهمترین ابزاری است که انسانshy; های مدرن برای تعامل با یکدیگر از آن استفاده می shy;نمایند. از مهمترین تصمیمات ی تا تاثیرگذارترین اقدامات اقتصادی، از دل جلسات گفتگویی حاصل می shy;شود که افرادی دور یک میز می shy;نشینند و با یکدیگر به گفتگو میshy; پردازند.shy; امروزه هر بنگاه اقتصادی یا واحد دانشگاهی یا مرکز ی نیازمند یک اتاق کنفرانس برای برگزاری جلسات خود می shy;باشد که میshy; بایست مجهز به تجهیزاتی باشد که شرایط مطلوبی برای گفتگوی اعضای شرکت کننده، فراهم آورد.

هلدینگ شیدکو بخشی از رسالت خود را تامین و ارائه خدمات در خصوص تجهیزات لازم برای یک سالن کنفرانس می shy;داند و میshy; کوشد بهترین تجهیزات ممکن در کلاس جهانی را در اختیار کاربران سالنshy; های کنفرانس ایران عزیز، قرار دهد.

چه زمانی به سیستم کنفرانس نیاز داریم؟

در نگاه اول، اینگونه به نظر می shy;رسد که سیستم کنفرانس، تنها برای دریافت صدای هر شرکت کننده در جلسه و انتشار صدای تقویت شدهshy; ی وی به سایرین، استفاده می shy;شود. اگر چه صدارسانی از کابردهای مهم سامانه کنفرانس است اما این موضوع نباید توجه ما را از سایر فواید یک سیستم کنفرانس غافل سازد. چه بسا اتاقshy; های جلساتی نه چندان بزرگی که صدای افراد به راحتی به گوش می shy;رسد اما نیازمند سیستم کنفرانس میshy; باشند.

یکی از مزایای مهم سیستم کنفرانس، مدیریت کارآمد و نظم بخشی به جلسات است. اینکه افراد در جلسه برای صحبت کردن نیاز به روشن کردن کنسول جلوی خود را دارند این امکان را به مدیر جلسه میshy; دهد که نظم جلسه و ترتیب صحبت کردن شرکت کنندگان را مشخص نماید و از صحبت کردن همزمان چندین نفر با یکدیگر جلوگیری به عمل آورد. بسته به قابلیتshy; های یک سیستم کنفرانس این امکان مدیریت میshy; تواند بسیار توسعه یابد. برای مثال ایجاد محدودیت زمانی برای سخنران، روشن و خاموش کردن هر کنسول با نرم افزار، ایجاد صف و نوبت برای افراد متقاضی و . از قابلیتshy; هایی است که یک سامانه مدرن میshy;تواند در اختیار مدیر جلسه بگذارد.

از دیگر قابلیت shy;هایی که در سالن shy;های مجهز به سیستم کنفرانس ایجاد میshy; شود، امکان مستندسازی صوتی و تصویری جلسات است. منظور از مستندسازی صوتی جلسه امکان ضبط صوتی جلسات با کیفیت مطلوب است. نظر به اینکه کلیه سخنرانshy; ها از میکروفن کنسول جلوی خود برای صحبت استفاده میshy; کنند امکان ضبط صوتی جلسه با کیفیت مطلوب فراهم می shy;شود. در سیستم shy;های به روزتر می توان فیل صوتی هر شرکت کننده را به تفکیک دریافت کرد.

مستندسازی تصویری به معنی ضبط تصویری و صوتی جلسه بدون نیاز به فیلم بردار است. با اتصال سامانه کنفرانس به دوربینshy; های روباتیک این امکان ایجاد میshy; شود که هر کنسول کنفرانس که روشن شد، دوربین مستندساز بر روی فرد سخنران قرار گیرد و با ضبط تصاویر دوربینshy; ها، فیلم هر جلسه در پایان همان جلسه آماده است.

برای انتخاب یک سیستم کنفرانس مناسب به چه نکاتی باید توجه شود؟

اولین وظیفه یک سیستم کنفرانس دریافت مناسب صدای سخنران است. لذا توجه به کیفیت میکروفن هر کنسول بسیار مهم می باشد. نوع میز و فاصله کنسول از دهان افراد شرکت کننده تعیین کننده طول میکروفن گردن غازی مناسب برای کنسول خواهد بود. کیفیت و توان بلندگوی کنسول از دیگر موارد لازم به توجه است. مخصوصا هنگامی که در سالن سیستم صوت جانبی وجود ندارد، وظیفه اصلی صدارسانی بر عهده این بلندگوهاست. آنچه مشکل بسیاری از سالن های کنفرانس است فیدبک صدا در بلندگوهاست. این موضوع که بسیار آزاردهنده است بعضا موجب می گردد افراد ترجیح دهند کنسول کنفرانس خود را خاموش کنند و بلند صحبت نمایند. سیستم های کنونی با کیفیت دارای مداراهای فیدبک گیر هوشمند می shy;باشند لذا از دیگر نکات لازم به توجه امکانات صوتی سامانه کنفرانس خواهد بود. پروتوکل انتقال سیگنال و دیجیتال یا آنالوگ بودن کنفرانس از موارد مهم دیگر است. سیستمshy; های قدیمی آنالوگ، داری مشکلات عدیده shy;ای مانند نویزپذیری از گوشی های تلفن همراه و مانند آن بودند در حالی که این مشکلات در محصولات دیجیتال مرتفع شده است.

می shy;توان به امکانات جانبی گستردهshy;ی دیگری نیز اشاره کرد مانند بی سیم بودن، امکان کنترل دوربین، مدیریت نرم افزاری، قابلیت رای گیری، نوع طراحی و جنس بدنه و . .

آنچه مهم است انتخاب صحیح سیستم متناسب با نوع کاربری مورد نیاز و بودجه هر مجموعه می shy;باشد. کارشناسان ما در هلدینگ شیدکو به شما کمک خواهند کرد متناسب با نیاز خود بهترین سیستم کنفرانس ممکن را تهیه بنمایید.

منبع: pazhava.com

خدمات تجهیز سیستم سالن کنفرانس پاژ آوا

به وبلاگ خود خوش امدید

کنفرانس ,shy ,سیستم ,های ,میshy ,جلسه ,می shy ,سیستم کنفرانس ,یک سیستم ,shy شود ,شرکت کننده

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

goodumbrellas راهنمایی جهت خرید میز ناهار خوری backlinkdesign laptop-razer-kashan مطالب اینترنتی کلاب باران ماركتينگ2000 18503935 cumzotaxdie inibtaclynn